+421 915 276 813 vykup@onz-odkup.cz

Výkup elektromotorů

Vítejte na naší stránce ONZ-odkup.cz, která se specializuje na výkup elektromotorů všech typů. Naším primárním cílem je efektivní využití a zrecyklování starých, nepoužívaných nebo nadbytečných elektromotorů a jiných zařízení, čímž mimo jiné šetříme přírodní zdroje a pomáháme životnímu prostředí.

Výkup elektromotorů za výhodné ceny

Kromě výkupu elektromotorů jsme v ONZ otevření poptávky po více typech průmyslových zařízení. Máme zájem o elektromotory různých typů, čerpadla, ventilátory, elektromateriál, rozváděče, linky, kladkostroje, obráběcí nástroje a další. Pokud máte některé z těchto zařízení k dispozici a rádi byste je prodali, budeme se velmi těšit, pokud nám o nich poskytnete více informací.

Proč prodat elektromotory nám?

Výkup všech typů a objemů elektromotorů: Bez ohledu na velikost nebo typ vašeho elektromotoru, jsme připraveni zabývat se jeho výkupem. Zajímají nás malá i velmi velká množství a různé typy zařízení.

Expresní platba: Při převzetí elektromotorů nabízíme možnost okamžité platby dle vaší volby buď hotovostí nebo bankovním převodem, což pro vás znamená okamžitou finanční likviditu.

Individuální přístup: Každý elektromotor i každý zákazník je pro nás důležitý. Nabízíme seriózní a individuální přístup ke každému z vás, což zahrnuje také spravedlivé ohodnocení vašich motorů.

Vykupujeme elektromotory ihned

Abychom vám usnadnili proces výkupu, jsme během celého procesu nonstop k dispozici. Od prvotního kontaktu, přes dohodnutí platebních a dopravních podmínek, až po samotné uzavření dohody. V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat a rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

Kontaktujte nás pro více informací o výkupu elektromotorů

Pokud máte zbývající elektromotory, průmyslová zařízení nebo materiály, kterých se potřebujete zbavit a ještě byste za ně chtěli i něco utržit, neváhejte nás kontaktovat. Stačí nám zaslat e-mail na adresu vykup@onz-odkup.cz spolu s bližšími informacemi, případně fotografiemi vašich zařízení. Odpovíme vám v co nejkratší době i s cenovou nabídkou a dalším postupem.

Okamžitý výkup elektromotorů – celá Česká republika

V ONZ se neustále snažíme rozšiřovat náš seznam vykupovaných zařízení včetně elektromotorů, abychom lépe splňovali vaše potřeby. Navíc, vaše spolupráce s námi není jen obchod, ale také příspěvek k udržitelnosti a zdravějšímu životnímu prostředí. Kontaktujte nás ještě dnes a zbavte se vašich nepotřebných elektromotorů.

Výkup elektromotorů
Výkup elektromotorů ČR
Výkup elektromotorů ihned

Kontaktujte nás

Máte-li elektromotory, zařízení nebo materiály, které byste rádi prodali, neváhejte nás kontaktovat. Stačí nám poslat e-mail na adresu vykup@onz-odkup.cz nebo vyplnit kontaktní formulář níže. Odpovíme vám co nejdříve i s cenovou nabídkou a dalším postupem.

Souhlas

15 + 13 =