+421 915 276 813 vykup@onz-odkup.cz

Elektromotory výkup

Vítejte na web stránce společnosti ONZ-odkup.cz. Specializujeme se na elektromotory a jejich výkup. Naší hlavní misí je pomoci vám efektivně a zodpovědně se zbavit vašich nepotřebných a starých elektromotorů.

Elektromotory výkup ihned

V ONZ jsme stále připraveni na výkup elektromotorů všech typů, druhů, velikostí a objemů. Bez ohledu na to, zda se jedná o malé elektromotory do domácnosti nebo velké průmyslové elektromotory, jsme tady, abychom vám pomohli. Máme zájem o jednofázové i třífázové elektromotory.

Elektromotory výkup – výhody

Okamžitá platba: Při převzetí vašich elektromotorů vám nabízíme možnost okamžité platby, buď v hotovosti nebo prostřednictvím bankovního převodu, čímž vám zajišťujeme rychlý přístup k financím.

Odkup různých objemů motorů: Bez ohledu na množství elektromotorů, které máte k dispozici, máme zájem o jejich výkup. Kontaktujte nás pro více informací.

Seriózní přístup: Každá dohoda je pro nás důležitá. Garantujeme seriózní přístup ke každému zákazníkovi a vždy se snažíme nabídnout za výkup výhodnou cenu.

Vykupujeme elektromotory po celé ČR

Během celého procesu výkupu jsme vám nonstop k dispozici. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat a rádi vám pomůžeme. Máme zájem o elektromotory z celé ČR, ať už jste z Brna, Liberce či Jihlavy.

Za váš elektromotor vám výhodně zaplatíme

Za váš starý elektromotor vám výhodně zaplatíme. Zbavíme vás elektromotory, pro které již nemáte použití nebo jste je nahradili novějšími typy. Stačí nám zaslat e-mail na adresu vykup@onz-odkup.cz spolu s bližšími informacemi, případně fotografiemi vašich motorů. Budeme vás v co nejkratší době kontaktovat s cenovou nabídkou a navrhovaným dalším postupem.

Elektromotory výkup 230V, 400V, 690V

Kontaktujte nás ještě dnes a zbavte se vašich nepotřebných elektromotorů. Máme zájem o všechny typy elektromotorů, ať už 230V, 400V, 690V nebo jiné. Ať už mají výkon v desetinách kW nebo stovkách kW či dokonce víc, rádi bychom o nich věděli víc.

elektromotory výkup
elektromotory výkup ČR
elektromotory výkup rychle

Kontaktujte nás

Máte-li elektromotory, zařízení nebo materiály, které byste rádi prodali, neváhejte nás kontaktovat. Stačí nám poslat e-mail na adresu vykup@onz-odkup.cz nebo vyplnit kontaktní formulář níže. Odpovíme vám co nejdříve i s cenovou nabídkou a dalším postupem.

Souhlas

12 + 8 =